logo

Søk

Kontakt oss

Dersom du er sluttkunde og trenger kundestøtte om våre produkter, ber vi deg ta kontakt med din elektriker.

Er du fagmann og trenger rask tilbakemelding vennligst kontakt vår support på e-post support@elko.no eller på telefon +47 67 79 39 00.

Prosjekt- og kundesenter:
man-fre: 08:00-16:00:
Tlf.: +47 67 79 39 00

Support: support@elko.no
Ordre: ordre@elko.no
Reklamasjon: reklamasjon@elko.no
Prosjekt: prosjekt@elko.no

Post: Pb. 6598 Etterstad, 0607 Oslo, Norge

Salg

Tor Nakken
Distriktssjef Møre og Romsdag, Trøndelag

Tlf: 97 79 66 65
tor.nakken@elko.no
Terje Røkenes
Distriktssjef Nord-Norge

Tlf: 99 04 07 67
terje.rokenes@elko.no
Thomas Skaar
Distriktssjef Oslo
Tlf: 93 43 50 70
thomas.skaar@elko.no
Ingar Ottosen
Distriktssjef Innlandet
Tlf: 97 40 97 17
ingar.ottosen@elko.no
       

Ståle Wallentin
Distriktssjef
Akershus og Østfold

Tlf: 90 87 83 80
stale.wallentin@elko.no
Tomas Revetal
Distriktssjef
Buskerud, Vestfold og Telemark

Tlf: 98 26 21 65
tomas.revetal@elko.no
Vidar Knutsen
Distriktssjef
Agder og Rogaland

Tlf: 98 23 27 08
vidar.knutsen@elko.no

 

Ove Olsen
Distriktssjef Vestland

Tlf: 91 56 22 26
ove.olsen@elko.no

 

  
   
Stein-Helge Eide
Salgsspesialist
ELKO Smart

stein.eide@elko.no
Andreas Pettersen
Innesalg

andreas.pettersen1@elko.no
   

 

 

KAM

                               
Øyvind Jakobsen
Team Lead KAM
Tlf: 95 80 91 11
oyvind.jakobsen@elko.no
                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

Prosjekt

                     

Lise Nguyen
Project business specialist

Tlf: 99 46 32 51
prosjekt@elko.no

                                                                            

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Markedsføring og kommunikasjon

     
Marlene Krogstad
Marketing and
Communications Manager
(permisjon)

marlene.krogstad@elko.no
Henriette Fischer
Product Marketing Manager

henriette.fischer@elko.no
Tone Strand
Digital Marketing and
Content Manager

tone.strand@elko.no
   

 

 

 

 

 

 

 



 

Produktsjefer

 
Emma Bekkevold
Produktsjef bokser,
brytere og stikkontakter

 

Christoffer B. Strand
Produktsjef ELKO Smart

christoffer.borgersenstrand@elko.no

Nicolas Balzer
Strategisk forretningssjef
ELKO Smart

nicolas.balzer@elko.no
Tilla Elise
Trippestad Berg

Produktsjef elektronikk

tillaelise.trippestadberg@elko.no

 

 

 

 

 

 

 


Kundeservice

Pål Christoffersen
Teknisk Support/
Salgsingeniør

Tlf: 67 79 39 00
support@elko.no
Gunnar Kleppen
Salgskoordinator/
Ordrebehandler

Tlf: 67 79 39 00
support@elko.no
Joachim Eriksen
Teknisk support

Tlf: 67 79 39 00
support@elko.no
Oda Østbakken
Teknisk support

Tlf: 67 79 39 00
support@elko.no