logo

Søk

Kontakt oss

Prosjekt- og kundesenter:
man-fre: 08:00-16:00:
Tlf.: +47 67 80 73 00

Support: support@elko.no
Ordre: ordre@elko.no
Reklamasjon: reklamasjon@elko.no
Prosjekt: prosjekt@elko.no

Post: Pb. 6598 Etterstad, 0607 Oslo, Norge

 

Markedsføring og kommunikasjon

 
Marlene Krogstad
Marketing and
Communications Manager

marlene.krogstad@elko.no
Henriette Fischer
 Product Marketing Manager

henriette.fischer@elko.no
Luis Polanco
 Channel Marketing Manager

luis.polanco@elko.no
 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAM

                               
Øyvind Jakobsen
Channel Manager
Tlf: 95 80 91 11
oyvind.jakobsen@elko.no
                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

Salg

     
Christin Lian
Salgssjef
Tlf: 99 40 10 30

christin.lian@elko.no
     
Terje Røkenes
Distriktssjef Nord-Norge

Tlf: 99 04 07 67
terje.rokenes@elko.no

Jacob Høyen
Distriktssjef
Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland sør for Saltfjellet

Tlf: 91 66 30 44
jacob.hoyen@elko.no

Thomas Skaar
Distriktssjef Oslo
Tlf: 93 43 50 70
thomas.skaar@elko.no

Ingar Ottosen
Distriktssjef Innlandet

Tlf: 97 40 97 17
ingar.ottosen@elko.no

 

Ståle Wallentin
Distriktssjef
Akershus og Østfold

Tlf: 90 87 83 80
stale.wallentin@elko.no

Tomas Revetal
Distriktssjef
Buskerud, Vestfold og Telemark

Tlf: 98 26 21 65
tomas.revetal@elko.no

Vidar Knutsen
Distriktssjef
Agder og Rogaland

Tlf: 98 23 27 08
vidar.knutsen@elko.no

Ove Olsen
Distriktssjef Vestland

Tlf: 91 56 22 26
ove.olsen@elko.no

 

Stein-Helge Eide
Salgsspesialist
ELKO Smart

stein.eide@elko.no
Pål Hannisdal
Salgsspesialist
ELKO Smart

pal.hannisdal@elko.no
Tommy Ngo
Innesalg
Tlf: 99 35 36 78

tommy.ngo@elko.no
Andreas Pettersen
Innesalg
Tlf: 90 62 35 32

andreas.pettersen1@elko.no

 

 

Produktsjefer

Zoran Kalelic
Produktsjef bokser,
brytere og stikkontakter

zoran.kalelic@elko.no

Christoffer B. Strand
Produktsjef ELKO Smart
christoffer.borgersenstrand@elko.no
(Permisjon)

Nicolas Balzer
Strategisk forretningssjef
ELKO Smart

nicolas.balzer@elko.no
Tilla Elise
Trippestad Berg

Produktsjef elektronikk
tillaelise.trippestadberg@elko.no

 

 

 

 

 

 

 

 

Prosjekt

     

Thomas Due-Sørensen 
Leder prosjekt
Tlf: 46 67 47 41

prosjekt@elko.no

Lise Nguyen
Project business specialist
Tlf: 99 46 32 51
prosjekt@elko.no

                                                                            

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Kundeservice

 

 
 

Rolf Olsen
Teknisk Support/
Salgsingeniør

Tlf: 67 80 73 00
support@elko.no

Pål Christoffersen
Teknisk Support/
Salgsingeniør

Tlf: 67 80 73 00
support@elko.no
Gunnar Kleppen
Salgskoordinator/
Ordrebehandler

Tlf: 67 80 73 00
support@elko.no