logo

Søk

Kontakt oss

Kjetil Kaldestad
Adm. Dir
Mobil: 96 62 60 00

kjetil.kaldestad@elko.no

Prosjekt- og kundesenter:
man-fre: 08:00-16:00):
Tlf.: +47 67 80 73 00

Support: support@elko.no
Ordre: ordre@elko.no
Reklamasjon: reklamasjon@elko.no
Prosjekt: prosjekt@elko.no

Post: Pb. 6598 Etterstad, 0607 Oslo, Norge

 

Ledelse, markedsføring og kommunikasjon

Kjetil Kaldestad
Adm. Dir
Mobil: 96 62 60 00

kjetil.kaldestad@elko.no
Marlene Krogstad
Nordic Digital
Marketing Manager

marlene.krogstad@elko.no
Henriette Fischer
 Product Marketing Manager

henriette.fischer@elko.no
Luis Polanco
 Channel Marketing Manager

luis.polanco@elko.no

 

     
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salgssjefer

Øyvind Jakobsen
Channel Manager
Mobil: 95 80 91 11
oyvind.jakobsen@elko.no

Viktor Sundqvist
Key Account Manager
Mobil: 45 51 45 74
viktor.sundqvist@elko.no

Jacob Høyen
Salgssjef / Distriktssjef

Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland sør for Saltfjellet
Mobil: 91 66 30 44
jacob.hoyen@elko.no

Thomas Skaar
Oslo
Tlf: 93 43 50 70
thomas.skaar@elko.no

Ingar Ottosen
Innlandet
Tlf: 97 40 97 17
ingar.ottosen@elko.no

 

Ståle Wallentin
Akershus og Østfold
Mobil: 90 87 83 80
stale.wallentin@elko.no

Tomas Revetal
Vestfold, Buskerud og Telemark

Mobil: 98 26 21 65
tomas.revetal@elko.no

Vidar Knutsen
Agder og Rogaland
Tlf: 982 32 708
vidar.knutsen@elko.no

Ove Olsen
Hordaland, 
Sogn og Fjordane

Mobil: 91 56 22 26
ove.olsen@elko.no

 

 

Produktsjefer

 
Eivind M. Løkken
Produktsjef bokser,
brytere og stikkontakter

eivind.lokken@elko.no
Christoffer B. Strand
Produktsjef, elektronikk
christoffer.borgersenstrand@elko.no
                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

Prosjekt og kundeservice

Thomas Due-Sørensen 
Leder prosjekt- og kundesenter
67 80 73 00

support@elko.no

Lise Nguyen
Project business specialist
Mobil: 99 46 32 51
prosjekt@elko.no

Rolf Olsen
Teknisk Support/
Salgsingeniør

67 80 73 00
support@elko.no

Pål Christoffersen
Teknisk Support/
Salgsingeniør

67 80 73 00
support@elko.no
Gunnar Kleppen
Salgskoordinator/
Ordrebehandler

67 80 73 00
support@elko.no