logo

Søk

Kontakt oss

Prosjekt- og kundesenter (man-fre: 08:00-16:00):
Tlf.: +47 67 80 73 00


Support: ccc@elko.no
Reklamasjon: reklamasjon@elko.no
Prosjekt: prosjekt@elko.no

Post: Pb. 6598 Etterstad, 0607 Oslo, Norge

 

Ledelse, markedsføring og kommunikasjon

Ulrika Frantzvaag
Pressekontakt
Mobil: 99 29 84 98

ulrika.frantzvaag@elko.no
Kjetil Kaldestad
Adm. Dir
Mobil: 96 62 60 00

kjetil.kaldestad@elko.no
Camilla Sjuve
Head of Marketing Nordic

camilla.sjuve@elko.no



 
Marlene Krogstad
 Nordic digital
marketing manager

marlene.krogstad@elko.no
Luis Polanco
 Channel Marketing Manager

luis.polanco@elko.no
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Salgssjefer

Øyvind Jakobsen
Channel Manager
Mobil: 95 80 91 11
oyvind.jakobsen@elko.no

Viktor Sundqvist
Key Account Manager
Mobil: 45 51 45 74
viktor.sundqvist@elko.no

Jacob Høyen
Salgssjef / Distriktssjef

Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland sør for Saltfjellet
Mobil: 91 66 30 44
jacob.hoyen@elko.no

Thomas Skaar
Oslo
Tlf: 93 43 50 70
thomas.skaar@elko.no

Ingar Ottosen
Innlandet
Tlf: 97 40 97 17
ingar.ottosen@elko.no

 

Ståle Wallentin
Akershus og Østfold
Mobil: 90 87 83 80
stale.wallentin@elko.no

Tomas Revetal
Vestfold, Buskerud og Telemark

Mobil: 98 26 21 65
tomas.revetal@elko.no

Vidar Knutsen
Agder og Rogaland
Tlf: 982 32 708
vidar.knutsen@elko.no

Ove Olsen
Hordaland, 
Sogn og Fjordane

Mobil: 91 56 22 26
ove.olsen@elko.no

 

 

Produktsjefer

Cato Sandstrand 
Nordic Head of Products
cato.sandstrand@elko.no
Eivind M. Løkken
Produktkoordinator

eivind.lokken@elko.no
Christoffer B. Strand
Produktsjef, elektronikk
christoffer.borgersenstrand@elko.no

 

 

 

 

 

 

 

Prosjekt og kundeservice

Thomas Due-Sørensen 
Leder prosjekt- og kundesenter
67 80 73 00

ccc@elko.no

Thea Berg Olstad
Project business specialist
Mobil: 47 38 11 98
  thea.bergolstad@elko.no

Rolf Olsen
Teknisk Support/
Salgsingeniør

67 80 73 00
ccc@elko.no

Pål Christoffersen
Teknisk Support/
Salgsingeniør

67 80 73 00
ccc@elko.no
Gunnar Kleppen
Salgskoordinator/
Ordrebehandler

67 80 73 00
ccc@elko.no